Bizimle İletişime Geçin

Shift ekibi ile iletişimde kalın. Şimdi bir mesaj gönderebilir, detaylı bir e-posta gönderebilir veya hızlı bir mesajı bu sayfadan iletebilirsiniz.

Ofisimizi Ziyaret Edin.

Ekibimiz her zaman ofiste bulunmuyor. Biz yarı zamanlı ofis ziyareti gerçekletiren bir ekibiz. Bu sebeple bizi ziyaret etmeden önce randevu almanızı tavsiye ederiz.

Özevler Mahallesi Vatan Caddesi No:9/A Yenimahalle / Ankara / TÜRKİYE

Sıkça cevapladığımız sorular

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Her marka için özel çalışma modeli tasarlıyoruz. Markanızın e-ticaret gereksinimlerine ve yatırımlarınıza göre kullandığımız araçlar ve hizmet kalemleriniz değişiklik gösterebilir.

Fiyatlarınız nedir?

Markanızın ihtiyaçlarına göre özel olarak fiyat teklifi oluşturmaktayız. Kullanacağımız araçlar ve hizmetler için harcayacağımız zaman, fiyat teklifimizi belirleyen en önemli faktörlerdir.

Pazaryeri danışmanlığı yapıyor musunuz?

Şu an için Pazar yerleri özelinde bir danışmanlığımız bulunmamaktadır. Ancak markanıza sunduğumuz hizmet kapsamı içerisinde değerlendirebiliyoruz.

Kurumsal web sitesi tasarımı yapıyor musunuz?

Hayır. Ancak başarılı çözüm ortaklarımız ile sizleri tanıştırabiliriz.

Hangi hizmetleri alabilirim?

Bizler "E-Ticaret danışmanlığı" ve "Performans Pazarlaması" başlıkları altında iki geniş hizmet türü sunmaktayız. Hizmetlerimizin kapsamı içinde bulunan özel istekler için maalesef ayrı teklifler sunamıyoruz. ( Örneğin : yalnızca grafik tasarım, yalnızca Google Ads, yalnızca Meta Ads)

Teklif süreci nasıl işliyor?

Teklif sürecimiz bizimle iletişim kurduktan sonra 3 adımda ilerliyor.

1. Ön bilgi ve Araştırma
2. Gereksinimlerin belirlenmesi
3. Fiyat Teklifinin sunulması.

E-İhracat danışmanlığı veriyor musunuz?

Evet. Global hedefleriniz için pazar araştırması, teknolojik altyapı, pazarlama, depo yönetimi, ödeme altyapısı ve lojistik gibi zahmetli süreçlerde yanınızda olabiliriz.

Kurumsal kimlik çalışması yapıyor musunuz?

Hayır. Ancak başarılı çözüm ortaklarımız ile sizleri tanıştırabiliriz.