Performans Pazarlama

Dijital reklam platformlarının sunduğu imkanlar doğrultusunda,  potansiyel ve mevcut müşterilerinize satın alma kararlarını etkileyecek mesaj içerikleri sunarız. Kişiselleştirdiğimiz mesaj içerikleri ve iyileştirdiğimiz alışveriş deneyimlerimiz sayesinde yeni müşterileriler sağlarken mevcut müşterilerinizin bağlılık göstermesini hedefleriz.

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş hizmetler

E-Ticaret girişimlerinin rekabet avantajını sağlamasına destek oluyoruz. Teknoloji, ürün, hizmet ve pazarlama farklılıklarından doğan avantajları değerlendirmek konusunda başarılıyız.

100% Remote - Startux X Webflow Template

Strateji Geliştirme

En düşük maliyet ile en yüksek satışı hedefleyen performans pazarlama stratejilerimizi, markanızın hedefleri ve yatırımlarına özel koşulları değerlendirerek beraber oluşturuyoruz.

Unlimited PTO - Startux X Webflow Template

Entegrasyon ve Otomasyon

E-Ticaret altyapınızı ERP, CRM, PMI, Reklam ve analiz araçları gibi bir çok uygulama ile entegre ederek otonom süreçlere dahil etmeyi amaçlıyoruz.

Flexible Hours - Startux X Webflow Template

Veri Analizi

Doğru ve anlamlandırılabilir verileri ürün, kullanıcı, reklam, rekabet ve pazar analizlerimiz ile sürekli değerlendirerek, kararlarımızı veriler ışığında alıyoruz.

Career Growth - Startux X Webflow Template

Reklam Yönetimi

Tüm dünyada tüketicilerin en çok tercih ettiği platformlarda reklamlarınızı sertifikalı hesap uzmanlarımız ile yönetiyoruz. En düşük maliyet, en yüksek getiriyi hedefliyoruz. Google Ads, Meta Business ve Yandex Direct partnerliklerimiz ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Medical Assistance - Startux X Webflow Template

Kampanya Yönetimi

Doğru zamanda, doğru ürünlerinizin hedef kitlesi ile buluşmasını sağlıyor, tüketicinin karar süreçlerini etkileyecek özelleştirilmiş kampanya kurguları geliştiriyoruz.

Great Culture - Startux X Webflow Template

Kullanıcı Deneyimi

Tüketicinizin online alışverişte satın alma kararlarını milisaniyeler içinde verdiğini biliyoruz. Bu farkındalık ile kaliteli web sitesi ve mobil uygulama deneyiminin önemini bilerek hareket ediyoruz.

İletişim Araçlarımız

E-Ticaret Altyapı Tercihlerimiz

Veri Analizi

Flexible Hours - Startux X Webflow TemplateFlexible Hours - Startux X Webflow Template

Reklam Yönetimi

Career Growth - Startux X Webflow Template

Kampanya Yönetimi

Medical Assistance - Startux X Webflow Template

Kullanıcı Deneyimi

Great Culture - Startux X Webflow Template